Antalya Düğün Bandosu Ve Çeşitli Hizmetlerimiz

İlk Antalya Düğün Bandosu Brothers Band, Ethem Gürkan tarafından 2002 yılında Antalya'da kuruldu. Antalya'da sayısız organizasyonda yer aldı ve bu organizasyonları başarı ile tamamladı. Antalya'daki 5 yıldızlı otellerde çocuk festivallerinde, 23 Nisan, 19 Mayıs, 30 Ağustos vb resmî bayramlarda çaldığımız marşlar ile renk kattık ve katmaya devam edeceğiz.

Antalya Düğün Bandosu Hizmetlerimiz

Bandomuz Finike portakal festivali, Kaş kültür festivali, kemer altın nar sanat ve kültür festivali, Karain flyin festivali, Konyaaltı Belediyesi karne şenlikleri gibi birçok festivalde görev almıştır. Antalya'daki bandomuz birçok açılış organizasyonlarında, AVM'lerde, Heroes Band olarak Rus kültür şenliklerinde, Rixos otellerinde, Rixs FEST'te maskot bando ile sahne almıştır.

October FEST bandomuz ile çeşitli otellerde Alman bira festivalinde her yıl sahne almaktayız. Ayrıca kızılderili bandomuz ve taş devri bandomuz ile dikkat çekici etkinlikler yapmış olmakla beraber Antalya'daki düğün organizasyonlarında ve sünnet organizasyonlarında Antalya düğün bandosu olarak eğlenceli düğünlerinizi daha eğlenceli hale getirmeyi kendimize görev edindik.

Faaliyet Yürüttüğümüz Bölgeler

Antalya Düğün Bandosu olarak gelin damat girişi, pasta girişi karşılama, Antalya gelin alma, Isparta gelin alma ve burdur gelin alma ayrıca Isparta, Burdur, Denizli, Anamur, Muğla, Fethiye, Kaş, Demre, Manavgat, Serik ve Alanya gibi yerlerde de sayısız düğün bandosu, Sünnet bandosu ve gelin alma bandosu olarak görev aldık.

Bu bölgelerde ki faaliyetlerimizde bölgenin yöresel parçaları ile düğünlere renk kattık. Yapacağınız düğünlerin tekrarı yok. Bu sebeple kaliteli hizmetlerimizden yararlanabilir ve kusursuz eğlenceli dakikalar yaşayabilirsiniz. Eğlenceli günler geçirmenizi dileğiyle.

Düğün Bandosu Bizim İşimiz...

Antalya düğün bandosu, Antalya gelin alma bandosu, gelin damat girişi bandosu, pasta giriş bandosu denildiğinde akla ilk olarak XES Organizasyon gelir.

Konsept partiler, spice party, bir adet uzay mekiği, DJ kabini, roket gogo standları ve yıldız yolundan oluşan standlarımız ile konuklarınıza muhteşem bir parti sunmaya ne dersiniz?

Düğünler, Sünnet Düğünleri Ve Çeşitli Showlar

Düğün organizasyonlarınızda veya sünnet organizasyonlarınız da mehteran gösteri kiralama için bize ulaşabilirsiniz. Açılış organizasyonlarınızda mekan süsleme, ses ışık sistemleri, hostes temini, Bistro masa Temini gibi hizmetler de vermekteyiz.

Düğün orkestrası ve canlı müzik ekibi ile mükemmel bir gece yaşamaya ve yaşatmaya ne dersiniz? Canlı müzik ekipleri, jazz quarted ve açılış organizasyonlarınız İçin trio, quarted gibi hizmetler vermekteyiz, Fire girl show hizmetimiz bir ve iki kişiden oluşmakta olup 20 dk sürmektedir. Gerçek ateş kullanılarak birbirinden güzel ledli kostümler ile size mükemmel bir gösteri sunulmaktadır. Ayrıca tüm bunların yanında Kenya Show, Colombia Show ve yabancı show kiralamak içinde doğru yerdesiniz...