Antalya Ses Işık Sistemleri Kiralama

Antalya Ses ışık sistemleri kiralama ve sahne teknolojileri konusunda uzman ekibimiz ve son teknoloji cihazlarımız ile sizlere mükemmel hizmet vermek için yıllardır çalışıyoruz. Antalya'da, Isparta'da Burdur'da, Denizli'de ve daha birçok bölgedeki etkinliklerinizde, festivallerde, kolejlerde, okullarda düğün-sünnet organizasyonlarınız veya toplantı/seminer, kongre, konferans vb bütün etkinliklerinize son teknoloji ses ışık sistemlerimiz emrinizde.

Ayrıca firmamız aracılığı ile 4 bacak truss sahne podyum kiralama, Antalya ses ışık sistemleri kiralama, led ekran kiralama hizmetlerine de sıkıntısız bir şekilde ulaşabilirsiniz. Etkinliklerinizde sürpriz ile karşılaşmamak ve herhangi bir aksaklığa uğramamak için Xes Organizasyonu tercih etmeniz yeterli. Ses ve ışık sistemleri kiralamanın adresi Xes organizasyon şimdiye kadar sayısız etkinliklere deneyimli kadrosu ve son teknoloji kaliteli malzemeleri ile katılmış ve çalışmalarını başarı ile tamamlamıştır.

Antalya Ses Işık Sistemleri Kiralama'da Uygun Fiyatlar

Antalya'da ses ve ışık sahne teknolojileri kiralamada fiyat ve performans olarak en iyi, en kaliteli ve en ekonomik fiyatları vermeye çalışıyoruz. Bizden fiyat almadan ses ışık ve led ekran sistemlerini kiralamayın deriz.

Hizmetlerimizi Son Teknoloji İle Donattık

XES Organizasyon olarak 2012 yılında kuruluşumuzdan günümüze kadar tam teknik prodüksiyon, yenilikçi ses ve ışık görüntü sistemleri tasarımı, entegrasyon ve uygulaması alanlarında hizmetlerini sürdürmekteyiz. 2012 yılından itibaren müşterilerimize sunmaya başladığımız tam teknik prodüksiyon hizmetlerimizi şirketimizin kalite ve servis vizyonu ile birlikte günümüzün yüksek teknolojiye ihtiyaç duyan etkinlikleri için geliştirdik ve ilerlettik. 2016 yılında aldığımız karar ile profesyonel etkinlik hizmetleri için tam teknik prodüksiyon hizmetlerinde kullanılan ve dünyadaki endüstri standardı niteliğindeki çözüm ve ekipmanlarla hizmet yelpazemizi genişlettik.

Uzman Ekibimiz; iş ve çözüm geliştiricileri, etkinlik ve proje yöneticileri, ses, ışık ve sahne teknolojileri yönetmenlerinden oluşmaktadır. Bugün itibariyle XES Organizasyon, küçük, orta ve büyük ölçekli etkinlik düzenleyen kurumlar İçin dünya ve endüstri standardında yüksek teknoloji ürünler ile profesyonel hizmetlerini, lider marka, sanatçı ve referansı ile birlikte sunmaya devam edecektir.

Etkinliklerin ve festivallerin, tüm dünyada olduğu gibi güzel ülkemiz Türkiye'de de uygulanan metotlarının artık geçici gözle görülemeyeceği aşikardır. Ulusal kutlamalar gibi etkinlikler, festivaller, galalar ve partilerde de ses ışık sahne teknolojileri kiralama hizmetleri vermekteyiz. Birçok endüstri kuruluşu ve yardım kuruluşları, kendilerini Pazar'a dahil etmek, iş ilişkileri kurabilmek ve sermaye artırarak halka arz etmek yada kutlama yapmak için çeşitli ölçeklerde etkinlikler düzenlemektedir. Bu etkinlikler proje ortağınız Xes Organizasyon size Antalya ses ışık sistemleri kiralama hizmeti sunmaktadır.

2018 ETKİNLİKLERİ